Diskuse k článku

Kvůli demolici může Hodonín přijít o desítky milionů

Místo oprav rozbitých chodníků a dezolátních budov by se Hodonín mohl spíše dříve dočkat soudního sporu, na jehož konci by mohl "zchudnout" o desítky milionů korun. Vše kvůli tomu, že před dvěma lety nechal neoprávněně zbourat budovy známé ve městě jako "271 lůžek" a "Liduška".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sršeň

Nekompetentnost SÚ Hodonín je pověstná

Nekompetentnost hodonínského stavebního úřadu můžu jen potvrdit. Okamžitě vyjmenuji 3 pochybení (rozumněj i porušení zákona) tohoto úřadu za rok, pouze z jedné obce. Jako třešničku navíc uvádím získání kolaudačního rozhodnutí, pouze na revizi staveništní el. přípojky.

Jen se vždy podivuji nad jednou věcí a to vztah úředník vs. politik vs. novinářská práce. Jedná-li se o pochybení úředníka, proč vše politik/starosta hájí, tím jen dle mého poškozuje více a více město/obec, protože nechalo promrhat veřejné finance. Na druhou stranu jedná-li se o špatné politické rozhodnutí odporující zákonu, proč se pod něj vedoucí úředník odboru (jistě odborník) podepíše. Odpovím si sám, proč by si dělali zle, když za své rozhodnutí neodpovídají. A do třetice, proč o tomto nepsal novinář, když se vše odehrávalo, protesty tehdy proti bourání byly.

V této společnosti není "nemocný" jen někdo, tito lidé jsou jen obrazem společnosti.

0/0
15.5.2010 18:31

ODSakEda

iDNES ...

Demolici kritizuje opozice? A nakonec nenapíšete kdo je tou opozicí jaká barva, aby lidé věděli, koho příště nevolit! Info na prd...

0/0
14.5.2010 8:55

oticek

Re: iDNES ...

No přece opozice

0/0
14.5.2010 10:46

Najdete na iDNES.cz