Diskuse k článku

Chtějí mě zdiskretidovat, tvrdí o příběhu s akciemi exprimátor Brna

Podle reportáže televize Nova mohl bývalý brněnský primátor Richard Svoboda (ODS) díky anonymním akciím na majitele podivně zbohatnout na stavbě luxusního bytového domu Nové Semilasso. Nynější senátor se nařčení brání. Listiny, které vystavil na internetu, svědčí podle něj o opaku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ijwww

PŘEDBANKROTICKÁ KORUPČNÍ KŘEČ NOVY!

Jinak bych nemohl nazvat zarputilé opakovaní kauzy RICHARD SVOBODA-SEMILASSO, kdy odpovědná redakce předstírá, že NEVIDÍ, NASLYŠÍ, NEUVAŽUJE, NEMÁ INTERNET, NEZNÁ KATASTR NEMOVITOSTÍ ANI OBCHODNÍ RESTŘÍK a věří výlučně zaprodané účetní a zklamanému vlastníkovi, kterým se zřejmě nepodařilo díky Sobodově manželce vytunelovat majetek Semilassa, který dnes vlastní přes čtyřicet subjektů A ANI JEDNÍM Z NICH NENÍ SÁM SVOBODA. K vytvoření iluze, že Svododa je RYCHLOZBOHATLÍK, ZNEUŽITEL PRAVOMOCI, LHÁŘ, ZLODĚJ, PODVODNÍK A PYROMAN si Nova nově přizvala DRTIČE OSUDŮ JANKA KROUPU, čirou náhodou v době před senátními volbami a čirou náhodou syna Daniela Kroupy a přítele senátní protikandidátky JUDr. ELIŠKY WÁGNEROVÉ, která zřejmě v cestě za korýtkem používá zeleno-rudé metody "PŘES MRTVOLY". KDEPAK TO MÁME TU ŽELEZNÉHO NOVU? JAKPAK DALEKO JE SCHOPNÁ DNEŠNÍ NOVA PŘED BANKROTEM PRO PRACHY AŽ ZAJÍT?

0/0
2.10.2012 14:38

Sikumi

I ty Brute?

Vždycky jsem si naivně myslela, že pan Svoboda je slušný člověk. Nechci ho soudit, nevím, co za jeho kauzou stojí, ale jeho argumentace s panem Kroupou byla strašná! Styděla jsem se, jak trapně argumentoval v otázkách ceny za byt, který si "odpracovala" jeho žena, za cenu pozemků aj. Brrrrrrr! I proto letos ODS nebudu, ale koho? ;-(

0/0
18.9.2012 14:45

ijwww

Re: I ty Brute?

Brrrrrrr! Když někdo něco neví a má rozum a píli, tak si pravdu  z j i s t í (například na www.rsvoboda.cz). když je ale hloupý a líný, tak jednoduše  u v ě ř í  Jankům! CHUDÁCI POTOMCI (já budu ODS zas volit, jsou v ní sice taky bolševici i hlupáci, ale myslím, že nejmíň - a hlavně nepodvádí a neplivou jako ti rudoušci). A taky SVOBODA není SVOBODOVÁ a sestřihat nahrávku je velmi snadný fígl, jak lze "poopravit" pravdu!

0/0
24.9.2012 20:58

Katerina_Liz

Qui sabe?

Někdo by si řekl, že je tu další dobrák, který měl malý plat a tak si přilepšil? No, ale kde je pravda. Ing. Svoboda na mě působil jako fairový chlap, a v době jeho primátorování bylo vše o.k. Jak jsem se zmiňovala - nic není jen bílé, nebo černé a věřím některým členům naši policie, že jsou správní při hledání pravdy a odtajňování podvodů, krádeží a obohacování se na úkor jiných institucí...doufám, že nejsem praštěná po hlavě, když ještě i teď věřím na nějakou slušnost, spravedlnost - a trest:-)

0/0
17.9.2012 13:29

ijwww

KROUPA KRADE KRUPICU ZA KRÁGLOVAČKY

KROUPA KRADE KRUPICU ZA KRÁGLOVAČKY

To jsem kdesi četl všechno nasvědčuje tomu, že to tak je. Jeho papínek Daniel je totiž "zeleným" přítelem s JUDr. Eleškou Wágnerovou, která by ráda svým

zelený talentem zachraňovala pro korýtko nesmrtelnou přírodu podobnými praktikami, jako kdysi rudí zachraňovali pro korýtka nesmrtelnou dělnickou třídu.

A Jankovi asi "krupica nesmrdí", ať je za cokoliv a od kohokoliv. Jen je mi líto, že i Nova se propůjčuje k metodám Mladé fronty kde Kroupa exceluje.

A TĚŠME SE NA DALŠÍ KROUPOVINY !!!! SVOBODA BUDE PŘED VOLBAMI I VRAH, PYROMAN A PANČMISTR METANOLU !!!!

0/0
24.9.2012 20:14

pyca

Re: Qui sabe?

Je to slušný člověk. Cožpak jste si nevšimli, že ani lhát pořádně neumí? A dokonce se přitom i červenal. To by se profesionálům jako je Kalousek, Rath nebo Böhm nestalo.

0/0
5.10.2012 0:47

medved.m

"Chtějí mě zdiskretidovat,..."

Řek bych, hochu,

že ty už jsi se ZDISKRETIDOVAL sám :-)

0/0
15.9.2012 15:52

Rey Charles

Re: Svoboda ze Zlina

Ten chlapek je hovado!!

0/0
15.9.2012 18:00

pavel-m

Re:

Přesně tak.. Ty jeho "důkazy" jej nepřímo usvědčují.

Jen by mne zajímalo jestli je fakt tak blbej že si myslí že to nikdo neprokoukne8-o

0/0
16.9.2012 20:03

Catumbelan

Ten chlap

je svaté! Nechte ho dýchat, ať může pospat v Senátu!

0/0
14.9.2012 19:14

medved.m

Každopádně toho míň pos...

- chtěl jsem říci pokazí - než když si hrál na primátora. 

Mysleli jsme si tehdy, že větší hlupák už to dělat nemůže. Jenže to jsme ještě neznali playboye Onderku s velkým černým tvrdým... orlojem :-/

0/0
15.9.2012 15:57

pavel-m

Re: Ten chlap

To ne, na spaní i v senátu máme jiné - knížecí - odborníky;-)

0/0
16.9.2012 20:03

roines3

Neurážejte ctihodnou mafii srovnáváním s těmito ubožáky,

který čouhá sláma z bot! Vezměte ODS a TOP podle abecedy a nemůžete sáhnout vedle. Speciálně v Brně...

0/0
14.9.2012 18:54

ijwww

Re: Neurážejte ctihodnou mafii srovnáváním s těmito ubožáky,

AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI Z ČSSD A ŠVEJKOVÉ !!!! Vzhůru do bezvědomí, soudruzi!

0/0
14.9.2012 20:02

pavel-m

Re: Neurážejte ctihodnou mafii srovnáváním s těmito ubožáky,

Mno ČSSD jim v tom zdatně sekunduje. Napravo i nalevo je to stejnej hnus, velebnosti.

0/0
16.9.2012 20:04

ijwww

ZELENÍ A RUDÍ - STEJNÝ MÓRES I STEJNÉ METODY

Pokud za mediální "KAUZOU SVOBODA" stojí, jak jsem slyšel, nekalé úsilí kandidátky ZELENÝCH do senátu, ELIŠKY WÁGNEROVÉ, pak se vůbec nedivím agresivnímu negativismu, s jakým je veden jejich mediálně iscenovaný "boj o korýtko". Stejně jako RUDÍ agresivně  a ZBYTEČNĚ (jen pro získání svých korýtek) ochraňovali NESMRTELNOU DĚLNICKOU TŘÍDU, stejně tak dnes ZELENÍ agresivně a ZBYTEČNĚ (jen pro získání svých korýtek) ochraňují NESMRTELNOU PŘÍRODU! A co nám zelení přinesli? Podle mne jen tuny nových razítek, stovky drahých úředníků zadlužujících naše potomky a několikanásobná prodloužení správních řízení. Jen doufám, že na agresívní KAUZU SVOBODA naši voliči nenaletí !!!!

0/0
14.9.2012 18:50

pavel-m

Re: ZELENÍ A RUDÍ - STEJNÝ MÓRES I STEJNÉ METODY

Probůh proč do sebeusvědčujícího se Svobody taháte nějakou jinou stranu?8-o8-o8-o

Nebo už i modroptáci začínají používat argumenty podobné ".. a vy zase bijete černochy"? Zatím jsem si tyto spojoval jen se zaslepenými fanoušky levice..

0/0
16.9.2012 20:06

vlčáček

stejně neměl šanci

Tento brněnskej gauner neměl šanci od začátku. Ten se zdiskreditoval dost už dávno. Ona ta brněnská parchantská odeesácká klika už smrdí dávno a šanci nemají ani letos....[>-]

0/0
14.9.2012 14:49

ijwww

Re: stejně neměl šanci

AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI Z ČSSD A HLAVNĚ ŠVEJKOVÉ !!!! 

AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI Z ČSSD A HLAVNĚ ŠVEJKOVÉ !!!! 

AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI Z ČSSD A HLAVNĚ ŠVEJKOVÉ !!!! 

AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI Z ČSSD A HLAVNĚ ŠVEJKOVÉ !!!! 

Prý si Sobotka postavil z diet! HE HE HE HE ! A co Gross? ...

0/0
14.9.2012 20:00

Badman Dag

Takového gaunera už zdiskreditovat nelze!

Proč se ještě novináři nezajímají o Jaltu, je klasický případ. Velmi podezřelá a draze koupená - směněná budova a dneska ji nikdo nechce... ODS je pro pravicového voliče nevolitelná strana. Mafián Blažek a mafián Svoboda, ne děkuji! Uvidíme,co mu jeho ODSácký švagr (a bývalá levá ruka Mirka Topolánka) Walter Bartoš sežene za šolich, až ho Brňáci vypráskají ze Senátu. Rv

0/0
14.9.2012 14:03

ijwww

Re: Takového gaunera už zdiskreditovat nelze!

A ve směnárenské budově má ten "gauner" další manžeku s dalším bytem? A co se tak zamyslet nad ŠVEJKOVINOU ČSSD díky níž nemají na krku naši potomci pouze milionové, ale  m i l i a r d o v é  dluhy splatné až po roce 2017, které budou muset splácet vyskými daněmi a drahotou. Takže v ČSSD jsou MEGAGAUNEŘI ???? Vzhůru do bezvědomí, soudruzi, skandujme: AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!! AŤ ŽIJÍ MEGAGAUNEŘI !!!!

0/0
14.9.2012 19:51

clemi

Re: Takového gaunera už zdiskreditovat nelze!

nevim, kde jste prisel k nazoru, ze je pan Svoboda mafian. Pana Svobodu znam zprostredkovane a podle informaci je to velmi slusny a vzdelany clovek. Totez i pan Bartos.

0/0
15.9.2012 11:37

pavel-m

Re: Takového gaunera už zdiskreditovat nelze!

To že se k vám choval slušně a že má široké vzdělání nic neznamená. Mně přijde jako pěkný podrazák jestliže používá k "důkazu" že nebyl ve firmě Lords v roce 2005 výpisy majitelů akcií z let 2007 až 2011.

0/0
16.9.2012 20:08

ijwww

NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Kdyby kdokoliv chtěl skutečně informace, tak je najde na internetové adrese rsvoboda.cz ve formě originálních listin i ve vyjádření Rycharda Svobody a jsou tam od chvíle, kdy Nova zveřejnila kauzu "na vlastní oči" (to je asi dva dny). Jsou tam i listiny, svědčící o tom, kdo je vlastníkem akcií

Jenomže zde nejde o zjištění pravdy! Jde o diskreditaci poctivého člověka, který si troufnul kandidovat proti konkurentům, kteří zadlužili Jihomoravský kraj  m i l i a r d o v ý m i  dluhy (splatnými bohužel až v roce 2017) a kteří dnes mají na to, aby prokrmovali mediální dobrodruhy. Proto se ptejme především "KOMU ASI KAUZA PROSPÍVÁ"?. Pochpitelně o zadlužení Jihomoravského kraje se žádný z mediálních ochotníků zajímat nebude. Je to tedy MEDIÁLNÍ ŠVEJKOVINA?. Škoda, že se jí nemohou smát naši potomci, kteří budou splácet i  k r a j s k é  dluhy, ať už ve fomě daní, ceny benzínu či jiné drahoty. Dluhy senátora Svobody určitě splácet nebudou!

+1/0
14.9.2012 11:27

Carlos

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Mno...mně stačilo, když na dotaz, zda má něco společného s firmou LORDS odpověděl, že absolutně nemá a za další minutu potvrdil, že má a hodně. Víc jsem nepotřeboval vidět. Evidentně má co skrývat/skrývá, takže čistý jako lilie rozhodně není.

0/0
14.9.2012 11:50

křížovka

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Možná by stačilo lépe poslouchat, pane Carlosi, než něco napíšete. V reportáži Svoboda sdělil, že ani on a nikdo z jeho rodiny nevlastní akcie, tudíž není majitelem. Což není totéž, že nic společného s firmou nemají. Vysvětloval vám někdy někdo jaký je rozdíl mezi akcionářem a členem představenstva? Základy obchodního práva  by vám neuškodily. Nechci se nikoho zastávat, ale stále u nás platí presumce neviny. Ale vy vlastně již předem víte kdo je vinen.

0/0
14.9.2012 16:50

ijwww

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Už se začínají ukazovat i účastníci a motivy trestného jednání (trestní oznámení doufám bude následovat). "SOKYNĚ" Richarda svobody - ELIŠKA WÁGNEROVÁ, je údajně bývalá spolustraníčka ODA a dobrá přítelkyně DANIELA KROUPY, otce našeho milého JANKA KROUPY. Tato mediální hvězda má totiž za sebou již více úspšných politických kráglovaček. Jen je mi líto, že kdysi stabilní NOVA nyní potřebuje si přivydělávat na nekalých kauzách.

+1/0
14.9.2012 19:30

p_n_3

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

hele, odésáci skáčou tři metry vysoko, takže to asi bude pravda ;-D

0/0
14.9.2012 12:14

ein_vogel

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Ríšo, být tebou, radši chodím kanálem a už vůbec bych se neozýval a nepsal do internetových diskuzí, ať už pod jakýmkoliv nickem. Másla máš na hlavě dost z dob tvého primátorování dost... :-P

+1/0
14.9.2012 13:08

clemi

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Rv

0/0
15.9.2012 11:41

pavel-m

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Schválně jsem se díval na stránky rsvoboda.cz a našel jsem tam "důkazy" typu "od roku 2007 vlastnili akcie firmy Lords manželé Kevezsvadovi". Což ale vůbec nic neříká o tom kdo ty akcie vlastnil v době čachrování s pozemky (cca 2005).

Btw. k zadlužení JM kraje: jakou to má probůh souvislost s panem Svobodou a jeho kauzou? Proč odvádíte pozornost jinam?

0/0
16.9.2012 20:13

ijwww

Re: NIKDO NEMÁ DOST INFORMACÍ, ALE ODSOUZENÝ UŽ TU JE !!!!

Souvislost to má jednoduchou. Místo toho, aby reportéři pomáhali veřejnosti odhalovat miliardové zlodějiny zadlužující naše potomky a připravují jim budoucnost vysokých daní a drahoty (už to začíná krutými úspornými opatřeními vlády), místo toho sami se pasou na tom dnešním rudém bilionovém dluhu z IPB a pod. JE MI LÍTO NEZRALOSTI KAŽDÉHO, KDO TU NEVIDÍ HRUBĚ AMORÁLNÍ SOUVISLOST !

0/0
24.9.2012 20:25

ijwww

JANKU, JAKNKU, CO NÁM TO DĚLÁŠ ?

Jen pro názornost: 1 MILION Kč = TISÍC TISÍCŮ Kč, 1 MILIARDA Kč = TISÍC MILIONŮ Kč, 1 BILION Kč = TISÍC MILIARD Kč = MILION MILIONŮ Kč !!!! Státní dluh je dnes přes BILION Kč, privatizací IPB koupilo socanské Grosstapo našim potomkům za 1 Kč přes 800 MILIARD Kč státního dluhu (tedy téměř bilion Kč, prohlášením dluhů rudých privatizačních bankrotářů za nedobytné) ! PROČ O TOMTO LIDEM NEPÍŠEŠ - J A N K U !?

0/0
24.9.2012 20:44

glockwien

exprimátor Svoboda

existuje vůbec nějaký politik z ODS který je slušný a nekrade ? Obávám se že nikoliv....Ta reportáž byla neuvěřitelná a důkazů ( či podivných ) náhod tolik že se snad tenhleten darebák z ODS ani nemůže vymlouvat.

Nechápu kdo jsou voliči těch zlodějů z ODS A to nejsem socan nebo bolševik.

0/0
14.9.2012 11:19

Lukas1000

Re: exprimátor Svoboda

a koho teda mam volit? Mate nejaky tip?

0/0
14.9.2012 11:39

pavel-m

Re: exprimátor Svoboda

Neparlamentní strany. I kdyby byly stejně korupčnické jako ty současné (nejpesimističtější varianta), tak než se zabydlí u koryta a vybudují "dodavatelské vztahy", korupce tu bude mnohem míň.

Anebo naopak: snad všechny současné parlamentní strany jsou prolezlé korupcí. Volbou jakékoliv takové strany jen s tou korupcí souhlasíme.

0/0
16.9.2012 20:15

p_n_3

Re: exprimátor Svoboda

Neexistuje žádný politik, který je slušný a nekrade. Pokud je člověk slušný a nekrade, nejde do politiky.

0/0
14.9.2012 12:13

clemi

Re: exprimátor Svoboda

Neexistuje žádný politik, který je slušný a nekrade. Pokud je člověk slušný a nekrade, nejde do politiky.

nemate pravdu, v politice je spousta velmi pracovitych lidi, kteri svoji praci delaji ze sveho politickeho presvedceni za velmi male odmeny (zastupitele, radni, prace v komisich)

+1/0
15.9.2012 11:48

kristian1975

Mafie??

Mafie!

+1/0
14.9.2012 11:13

clemi

Re: Mafie??

Mafie!

kde ji vidite? Svoboda mafianem neni, je to velmi slusny clovek

0/0
15.9.2012 11:51

mekec

O čem debatuje?

Vždy byl a je majitelem společnosti Lords.

0/0
14.9.2012 11:05

clemi

Re: O čem debatuje?

Vždy byl a je majitelem společnosti Lords.

 ..a vy tam cistite kliky, ze to tak vite

0/0
15.9.2012 11:44

Najdete na iDNES.cz