Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ56a37n 68C62h96a47l79u53p60a
Pan je takový "hrdina". Kašlu na sytém, postavím si tam co chci. A teď pláče a kope kolem sebe. Nepřeju mu nic zlého, ale pokud tomu šel naproti, tak je to jen jeho chyba
P27e83t20r 89E41b83r
jistě, postavit si dům vlastním pozemku je odsouzeníhodné.
J28a71n 28H93o70r43a87k
Ja nevim co ty lidi chtej porad. Mel stavebni povoleni na 164m2 barak? Nemel ... tak proc to stavel? Muze si za to sam. Ta ceska povaha, ze si clovek udela co se zamane a pak bude cekat ze urad ukeca smutnyma ocima nebo tucnyma obalkama, me fakt zveda ze zidle
P26a55v46e36l 44M47a71z51u97r59e80k
Kouknu do justice a mam jasno
L81u65k52á98š 55D95l13o65u11h15ý
V jednom jediném dávám pánovi za pravdu, a to že stejným způsobem by se mělo postupovat i jiných obdobných případech.
Jistě si každý vzpomene na toho šmejda, co si nelegálně postavil dům v parku a pak se ještě drze domáhal toho, aby tam zrušili dětské hřiště, kvůli tomu, že ho ruší dětský křik.
P91e19t11r 14V86i94l27e37t19a
A nebo Turek a jeho "moštárna", že?
P74e78t39r 67J20a23n26o69u12š42k80o19v28e34c
Článek jak z Idnesu. Ten člověk je neskutečně vyčůraný hlupák. Dostal stavební povolení na 2 x 50 m2 odělených a postavil si 164 m2 se sklepem a bazénem v místě , kde se to nesmělo. Už v roce 2011 dostal soudní pokyn k zastavení stavby a pořád si myslel, že s tím nějak vydrbe. Navíc bydlel i s dětmi v nezkolaudovaném domě a myslím si, že tedy neplatil ani daň z nemovitosti. A celou dobu se soudil se státem za nemalé peníze daňových poplatníků. Nepochopil ale jednu věc, nemohl nikdy dostat jiné stavební povolení než to co měl a ani nemohl provést změnu stavby před dokončením, protože to bylo v rozporu s územním plánem. A teď brečí a fňuká? Vůbec mi ho není líto.
G39e17r75t41r28u26d31a 89P15a41s82t34e46k44o32v57a
Je to nekde k precteni? Ja tuhle kauzu zachytila poprve, az kdyz zde psali, jak sedi na strese.
P52e54t23r 88K84a12l52i97c41h
No tak jasně, že z nich udělali exemplární případ. Těch dodatečně legalizovaných staveb jsou mraky a prvně čtu o nějaké, která jde opravdu k zemi. Bohužel někdo být první musí a s rizikem, že mu to úřad může nařídit odstranit to stavěl. Myslím ale, že to je milník - po tomto medializovaném případu si už podstatně méně lidí lajzne stavět bez patřičného povolení. A to bylo třeba
T85o39m36á10š 32H30o95l72i84č
Vo všetkých tých pripadoch sa stavby legalizovali,lebo to vlastník riešil buď legálne alebo nelegálne. Tento ostentatívne nadaval uradníkom,politikom atď.Čo asi tak čakal?
O71n95d21ř62e97j 20G86r83o73s
Takže původní povolení totálně ignorováno.
Stavba úplně jinak, než bylo povoleno.
Teď pláč a skřípění zubů.
A článek vyznívá, že je to nespravedlivé?
P96a84v85e76l 80N47o54c89a36r
Plánují odejít z Česka - no tak val val.
J94a38n 48H36o64r76a98k
jako ldyby mu jinde cernou stavbu povolili 😂😂
T42o85m94á88š 81U21r85b61a60n
Rodina brečí na špatném hrobě, byla to jejich chyba, že si postavili něco jineho, než mohli. Za mě je demolice správná.
M71a35r45t88i55n 13K11a10l38e54n23d55a
Nevíš co mluvíš, up je král a rozhodně v něm neplatí rovnost před zákonem - na změnu není absolutně žádný právní nárok.
D19a57v87i55d 41M93a11r43e45k
Zvůle jednotlivých vlastníků je jedna věc. V zahrádkářské kolonii prostě barák nemá co dělat (13 let). Na druhou stranu, pokud se nyní o změně ÚP stejně jedná a je pravděpodobná, tak je bourání totální nesmysl a spíš by byla na místě pokuta (klidně ve výši cca ceny demolice). Jinak rovnost před zákonem? Nenechte se vysmát - v Pardubicích místně známý pan Holeček, který si v parku postavil dům, aby dostal nařízeno jej odstranit, nicméně zastupitelstvo hlasovalo tak dlouho, až tam barák stojí dodnes. A ještě prakticky zablokoval hřiště v přilehlém parku (stížnosti na hluk).
D45a41g43m62a65r 34S91m93e90j84k97a34l25o18v22á
ano, psala jsem o tom taky a zapomněla jsem, že ten chlap si pak stěžoval na hluk, i když měl myslím v dodatečném povolení podmínku, že provoz hřiště musí respektovat. A barák tam působí jak monstrum
M19i11r79o91s37l48a97v 19K63a53š32p37a16r
Ale kdepák, žádná likvidace rodiny, natož účelová. Toliko legitimní zákrok proti zpupnosti. Zákrok takové povahy, jakých by bylo třeba více a více. Jinak nám lidská zpupnost přeroste nad hlavu :-)
Peklo na dálnici před Brnem. Dvě tragické nehody i požár, jeden z řidičů uhořel
Při dvou vážných nehodách na D2 před Brnem jen pár kilometrů od sebe ve čtvrtek odpoledne vyhasly dva lidské životy. V obou případech při tvořící se koloně narazil zezadu osobní vůz, resp. dodávka do...
Kousalo je spodní prádlo, tak začali šít vlastní. Jejich boxerky zářily v Survivoru
Spodní prádlo je podle nich nejdůležitější vrstva oblečení a na trhu jim kvalitní a hlavně lokální kousky chyběly. Tak je začali vytvářet sami na jižní Moravě. Manželé Dominika a Karel Sloukovi...
{NADPIS}
{LABEL}
{POPISEK}
Krása, která je vidět jen z nebe. Na poli na Hodonínsku vznikla srdce z vlčích máků
Při pohledu ze země zde nic zvláštního k vidění není, z nebe však pohled na pole u Šardic na Hodonínsku zahřeje u srdce. Soukromý zemědělec zde totiž z rudých vlčích máků minulý týden vysekal dvě...
VIDEO: Řidič na D1 nechal jet své BMW na autopilota, sám vylezl střešním oknem
Na sociálních sítích vyvolalo masivní vlnu pobouření video zachycující posádku luxusního vozu na dálnici D1. Řidič během jízdy v levém pruhu zcela opustil volant, aktivoval asistenta řízení a...
{NADPIS}
{LABEL}
{POPISEK}
Policie ukázala video ze zásahu při tragédii na D2, kritizuje chování některých řidičů
Hustý tmavý dým, přistávající vrtulník i hasiči zápolící s plameny. Video, která zveřejnili policisté, ukazuje zblízka čtvrteční tragédii na dálnici D2 u Brna, kde při dvou nehodách zemřeli dva...
Největší událost v historii diecéze. Blahořečili dva kněze popravené komunisty
V Brně se v sobotu sešlo přes 13 tisíc věřících, aby se zúčastnili události, která nemá obdoby. Sobotní mší vyvrcholil proces blahořečení dvou umučených kněží Jana Buly a Václava Drboly. Muži, které...
V majoru Zemanovi vykreslili kněze Bulu jako zrádce, popisuje publicista
Napsal mnoho knih o zločinech komunistického režimu. Mezi nimi „A přece budu blízko“ o popravě Jana Buly a Václava Drboly. Podrobnosti o jejich osudu tak bývalý novinář MF DNES Luděk Navara, který na...
Jsem pes, hlídám ovce a bojuju s vlky. Šustr po trestu plánuje: Zůstanu stejnej
Ovčáckého psa uvázali na řetěz. Za ostrou kritiku výkonu sudího Ondřeje Berky v Teplicích dostal trenér Pavel Šustr z fotbalové Dukly dvouzápasový zákaz činnosti. „Odvolávat se nebudu, i když...
Dívka chtěla vraždit spolužáky, policie případ kvůli jejímu věku odložila
Vražedný útok na spolužáky plánovala dívka z hodonínské Základní školy Vančurova. Její záměr se podařilo překazit, případem se následně od loňského února zabývali policisté. Ti skutek vyhodnotili...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















