Diskuse k článku

Rychle a zběsile, ale už jen chvilku

Za tři týdny už na našich silnicích nastane zavedením bodového systému nevídaná přísnost. Namátkový průzkum však ukazuje, že si mnozí řidiči chtějí užít mírnější pravidla do poslední chvíle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mak1

Co je to rychle a zběsile ?

To jako, že teď nemůžou nikoho osolit ? Ale můžou - mohli by, kdyby chtěli, jenže to by museli hnout zadkem a to se jim nechce. A jen tak na okraj - jestli se nemýlím, tak vozidla nad 3500 kg a délku 7 m by měla jezdit max 80km/h - a to i dneska. Viděli jste někdy někdo jet kamión 80 ? Teda mimo odbočku na parkoviště ...

0/0
15.6.2006 14:59

ChorcheCh

Re: Co je to rychle a zběsile ?

Paroubkův Doubledecker

0/0
20.6.2006 13:13

Rejpal

Je třeba, aby automobily byly vybaveny !!!

Světla pro denní svícení. Proč už nejsou povinně namontovány na nově prodávaná auta. Novináři, úkol pro vás ! Když je povinnosti svítit, tak je třeba mít čím. Stávající osvětlení je nejen energeticky náročné, ale žárovky velice rychle odcházejí. A rychlost ? 5O je ve většině obcí málo. Oceňuji na Slovácích, že ponechali 60 km/h.;-€

0/0
13.6.2006 14:04

Woody

Nestane se vůbec nic...

..nový "zákon" pouze podle mého názoru bude mít za důsledek nárůst korupce v policejních složkách. Takovýto zákon by měl smysl v případě nepodplatitelných dopraváků. Jinými slovy, kdo jezdil jako prase, a procházelo mu to, bude jezdit jako prase dál.

A navíc je spousta věcí špatně. Zdá se mi, že přestupky jsou špatně "obodované". Je podle mě například rozdíl mezi tím, jestli nepustím chodce na přechodu, anebo řídím pod vlivem alkoholu (menší nebo rovno 0,3 promile.). Podle zákona ale ne. Našly by se další příklady, ale tenhle pro názornost stačí.

0/0
13.6.2006 11:52

Pekelny_kocourek

MORALISTI BUDE VÍCE MRTVÝCH

;-€Celý bodový systém povede k ještě většímu počtu mrtvých. Protože ti blbové, co se teď neumějí soustředit na jízdu a tím jsou příčinou nehod anebo jezdí jak s hnojem a tím brzdí provoz,  se budou ještě koukat, kde číhají policajti. No a cajti se budou schovávat, kde to jen půjde (tedy ne u škol, ale na rovných přehledných úsecích a u cedulí obce, nejlépe s počínajícím dlouhým táhlým kopcem, kde to každý řidič rozjede), aby Černoprdelníkům a Tupohlavovi vydělali větší mrzký peníz. CHCI PŘEŽÍT !a proto budu jezdit ještě rychleji než jsem jezdil do teď, abych se těch pomalých dementů na silnici zbavil. Protože není nebezpečnější situace na silnici, než se dostat do kolony kamionů, neumětelů, telefonujících blbů  a k tomu teď ještě z bodového systému vystrašených oslíků. KDU-ČSL pán bůh s tebou!

0/0
12.6.2006 22:22

Jaja

Re: MORALISTI BUDE VÍCE MRTVÝCH

Tak, a dostal jsi je pekne vsechny do jednoho mozkovyho prujmu. A zdravicko jinak dobry?

0/0
13.6.2006 11:34

Pekelny_kocourek

Re: Re: MORALISTI BUDE VÍCE MRTVÝCH

Zatím dobrý! Muhehe

0/0
14.6.2006 8:46

noname

Re: MORALISTI BUDE VÍCE MRTVÝCH

tak chudaky jako ses ty by meli ti - cituju:"cajti" mit povoleni te poradne ztriskat pendrekem misto pokuty,protoze na takovy asi nic jinyho neplati.

0/0
22.6.2006 17:11

Najdete na iDNES.cz