Auto-erotika po anglicku

  19:49aktualizováno  19:49
Už třicet let jsou věrnými pomocníky britských řidičů manuály nakladatelství Haynes. Praktické knížečky, které jednoduše a srozumitelně pomohou při výměně pneumatiky, napoví co zkontrolovat před dlouhou cestou apod. Další díl ze seriálu "biblí" světa čtyř kol se nese v lechtivějším duchu.

Odhaluje totiž kouzla sexu v autě. "Ženy a motory jsou neoddělitelně spojená témata, je zároveň všeobecně známo, že velmi často sexuální výchova začíná právě v autě," praví se v prezentaci knihy. Jako všechny manuály Haynesu je i tento doplněn bohatým obrázkovým doprovodným materiálem.

Stejně jako u ostatních titulů nakladatelství se dá předpokládat, že cílovou skupinou čtenářů budou především muži. "Americký spisovatel John Steinbeck kdysi prohlásil, že muži jeho generace znali lépe rozvodový řemen Fordu model T, nežli anatomii ženy," dočteme se v úvodní  kapitole. Manuál by měl případné rozpory v této 

Autorem knihy je lékař Ian Banks, radychtivý motorista za ni zaplatí necelých 13 liber (cca 19 euro = 650 Kč).  Kniha má lapidární název SEX. Britský Sun, známý polooblečenými ženami na svých stránkách, tento díl přejmenoval na Carmasutru (car = auto, kámasutra = indický poklad světové literatury, ve kterém najdete o sexu i to, co jste vědět nechtěli ). 152 stránek textu a 24 stran barevných obrázků, by mělo pomoci najít odpovědi i na ty nejvšetečnější otázky.
Knížku lze objednat on-line ZDE.

oblasti vyjasnit.

Knížka je plná praktických rad a doporučení, zároveň varuje před nepohodlnými a nebezpečnými akcemi, které mohou vést spíše k úhoně, nežli ke slasti. Z knihy vyplývá, že milenci, vyznávající auto-erotiku, příliš na výběr nemají. Pokud ovšem pro své hrátky nezvolí kupříkladu Land Rover Discovery - autory vyhodnocený, jako "king size" postel na 4 kolech. Nabídku vhodných pozic lze ovšem rozšířit, opustí-li pár (o více lidech se pravděpodobně uvažovat nedá) stísněný prostor kabiny. Slouží-li auto jako "podpora" též zvenku (kapota, blatník ...), je prostoru pro radovánky hned mnohem více.

Jedna kapitola krok po kroku probírá, s pomocí názorných obrázků, jak se bez úhony svléknout a zase obléknout. Najdeme v ní i několik rad, jak se po autě "pohybovat", abychom nepřišli k úrazu.

Bezpečnost především, to je motto další kapitoly. "Sex, stejně jako řízení, přináší uspokojení, ale obnáší také rizika," říkají její první řádky. Mimo jiné v ní najdeme přehled 25 pohlavních nemocí, které nutí sexuchtivého jedince k obezřetnosti. V přehledu nechybí ani přehled jejich nejmarkantnějších příznaků, aby řidič věděl, na čem je.

Třetí kapitola bude pravděpodobně zajímat také výrobce automobilů. Jednotlivé vozy zde jsou oznámkovány podle vhodnosti k sexuálním hrátkám. Renault Kangoo je ideálem pro vyznavače multifunkčních vozidel. Nejen, že v něm odvezete hromadu harampádí, ale dobře si v něm i "zadovádíte". To vše ještě ke všemu za dobrou cenu. Naopak kabriolet Triumph Spitfire autoři doporučují pouze milovníkům "kapotového sexu".

Jazyk knihy je ironický, vyznění je však vážné. Konečně, knihkupectví přetékají nejrůznějšími publikacemi na téma "udělej si sám", bylo tedy jen otázkou času než příjde též "kuchařka" jak na sex v autě.

Renault Kangoo je ideálem pro vyznavače multifunkčních vozidel. Nejen, že v něm odvezete hromadu harampádí, ale dobře si v něm i "zadovádíte".

Z knihy vyplývá, že milenci, vyznávající auto-erotiku, příliš na výběr nemají. Pokud ovšem pro své hrátky nezvolí kupříkladu Land Rover Discovery - autory vyhodnocený, jako "king size" postel na 4 kolech.

Už třicet let jsou věrnými pomocníky britských řidičů manuály nakladatelství Haynes.

Kabriolet Triumph Spitfire autoři doporučují pouze milovníkům "kapotového sexu".

Autoři:
  • Nejčtenější

Při své rekordní jízdě zemřela nejrychlejší žena světa. Policie stále neví jak

Devětatřicetiletá závodnice, televizní hvězda a rekordmanka v rychlosti Jessi Combsová zemřela na konci srpna, když se...

Falešné veterány blokovaly dopravu. Skončilo to bitkou a poničeným autem

Bitkou a poškozením auta skončil incident v ulici Úvoz, která vede kolem Petřína na Pražský hrad. Několik...

Daň z chudoby ve jménu ekologie: návrh na zdražení převodu auta je zpět

Svaz obchodu a cestovního ruchu chce, aby se vrátil princip, podle kterého se „emisní poplatky platí za auta starší...

Premium

Škoda může zahýbat trhem elektroaut, dotované citigo trápí konkurenci

Elektrické citigo je na trhu zhruba měsíc a v Česku sesbíralo na 360 objednávek. To je podle Luboše Vlčka, šéfa českého...

VIDEO: Zkušení řidiči zpátky v autoškole. Vyhořeli všichni

Jakmile člověk opustí autoškolu, začne se postupně otrkávat. Obvykle už nesedí za volantem s vyděšeným výrazem a na...

Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Toyota představila nové auto na vodík. V Česku natankuje příští rok

Toyota chystá novou generaci svého vodíkového modelu. Sedan jménem Mirai se dostane nejprve na trhy v Japonsku, v...

Česko je světová velmoc v produkci senzorů pro auta. Vyrábí je v Rakovníku

Pokud máte na svém novém voze čelní kameru, dešťové čidlo nebo parkovací senzory, s velkou pravděpodobností pochází z...

Falešné veterány blokovaly dopravu. Skončilo to bitkou a poničeným autem

Bitkou a poškozením auta skončil incident v ulici Úvoz, která vede kolem Petřína na Pražský hrad. Několik...

Co sníží počty tragických nehod na D1? Odpoví zástupce šéfa dopravní policie

Není den, aby se nepsalo o tragické nehodě na silnicích. Začátkem týdne zůstala paralyzovaná dálnice D1, kde při srážce...

Najdete na iDNES.cz