Diskuse k článku

Fiaty na srazu: 500 pro dvanáct lidí a unikátní topolina

Dvanáct lidí uvnitř 35 let starého Fiatu 500. Není to sice nic pohodlného a nic pro lidi s klaustrofobií, ale je to nový český rekord. Vytvořili ho v sobotu večer členové Fiatklubu na svém víkendovém setkání ve Svijanském Újezdu na Liberecku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JUDr.Stanislav Stuna

žádný Čech nevlastní topolino?

Ten, kdo toto napsal, se moc v autech nevyzná. Do ČR se tyto Fiaty dovážely již před válkou, největší zastupitelství bylo v Bratislavě, existovaly i česky tištěné prospekty na Topolino. ČR  je naopak zemí, kde se těchto vozů dodnes dochovalo po Itálii a Švýcarsku nejvíce. Asi dvacet těchto vozů má dodnes platné SPZ, zbytek je na veter.značkách či bez čísel.Je to krásné auto a já sám vlastním F Topolino 500A, je tu však hodně béček i pozdějších céček.

0/0
14.6.2006 21:07

Tříprsťák

žádný čech Topolino nevlastní?????

Proboha, kdo se to tady odvážil napsat, že žádný čech topolino nevlastní? To asi můj kamarád Luděk není čech a ani o tom neví. A to hnědé Topolino s mělnickou SPZ, které přijelo na letošní setkání italských vozů v Poděbradech pořádané pražským Fiat Car Classic klubem byl asi také nějaký omyl...

0/0
7.6.2006 20:36

PPNACHOD

Re: žádný čech Topolino nevlastní?????

Taky se divím, že může nějaký pisálek toto zveřejnit.U nás pravidelně vídám na každém srazu veteránů světlezelené Topolino s ryze českou SPZ  NA-xx-xx (Náchod). Tak by se měl ten autor článku všem majitelům alespoň omluvit, ne?

0/0
14.6.2006 11:08

Najdete na iDNES.cz